Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy mieszkania na osiedlu Pod Skarpą będą oddawane do użytku??
Kiedy mieszkania na osiedlu Pod Skarpą będą oddawane do użytku??
Słyszałem że jest szansa, że Jakon dostanie odbiór techniczny mieszkań szybciej niż tak jak to planowano no początku września. Wie ktoś coś na ten temat czy to prawda?
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam nowego przyszłego sąsiada. Gratuluję dobrego pomysły założenia forum mieszkańców osiedla . Co do terminu technicznego odbioru mieszkań planowany jest według moich informacji najwcześniej na pierwszą połowę września /uściślając 7-8.09/. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Odpowiedz
Dzięki za info Smile jak będę miał trochę czasu to może podjadę do nich w przyszłym tyg i się podpytam.
Odpowiedz
Czy są jakieś nowe wiadomości odnośnie terminu wprowadzenia? PozdrawiamSmile
Odpowiedz
Byłem u nich w zeszłym tygodniu i powiedzieli mi, że czekają na przyłącze prądu i wystąpili o pozwolenie na użytkowanie do nadzoru budowlanego. Klucze mają nam przekazać na początku września tak jak mamy zapisane w umowach i opóźnienia nie powinno być, ale szybciej też raczej nie da rady
Odpowiedz
(08-08-2015, 06:32 AM)ryba415 napisał(a): Byłem u nich w zeszłym tygodniu i powiedzieli mi, że czekają na przyłącze prądu i wystąpili o pozwolenie na użytkowanie do nadzoru budowlanego. Klucze mają nam przekazać na początku września tak jak mamy zapisane w umowach i opóźnienia nie powinno być, ale szybciej też raczej nie da rady
Hejka,
dostaliśmy dziś informację, że właśnie rozesłano zaproszenia na odbiór mieszkań. Smile
podali nam już dokładną datę, więc jęsli ktoś chce znać swoją, to można atakować Kingę.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja już znam termin swojego odbioru Big Grin 11.09.2015, czyli wszystko zgodnie z umową Heart
Odpowiedz
My mamy 07.09 Smile
Odpowiedz
To daj znać potem jak ten odbiór wygląda. Czy od razu robią pomiar wielkości mieszkania?
Odpowiedz
No i jak tam? Odebrał ktoś juz swoje mieszkanie?Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości