Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Pod Skarpą - opinie
Witam.
W najbliższym czasie mam zamiar wybrać się z żoną na Osiedle. Chcielibyśmy zobaczyć ofertę mieszkać w nowo budowanym bloku. Wszystkiego w biurze się nie dowiemy, więc postanowiłem się zarejestrować na forum. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat miejsca w którym mieszkacie. Jak się mieszka? Jaki jest czynsz? Więcej jest pozytywów, czy raczej negatywów tego osiedla?
Odpowiedz
(01-17-2016, 09:09 AM)l_u_k_a_s_z napisał(a): Witam.
W najbliższym czasie mam zamiar wybrać się z żoną na Osiedle. Chcielibyśmy zobaczyć ofertę mieszkać w nowo budowanym bloku. Wszystkiego w biurze się nie dowiemy, więc postanowiłem się zarejestrować na forum. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat miejsca w którym mieszkacie. Jak się mieszka? Jaki jest czynsz? Więcej jest pozytywów, czy raczej negatywów tego osiedla?

Mieszka się bardzo dobrzeSmile jak na razie same pozytywyBig Grin wiadomo nowe to noweWink czynsz jest około 7zł/m2 także jak na fordon nie jest duży. Polecam! 
Odpowiedz
Cześć, chciałabym kupić mieszkanie z ogródkiem. Czy ktoś z Was ma takie i może coś powiedzieć na ten temat? czy są np jakieś ogólne plany dot. urządzenia takiego ogródka albo w jaki sposób rozwiązujecie problem skoszenia swojego trawnika?
Będę wdzięczna za pomoc.
Kasia
Odpowiedz
(01-17-2016, 09:09 AM)l_u_k_a_s_z napisał(a): Witam.

Ja również jestem generalnie zadowolony. I jak byłeś już z żoną na naszym Osiedlu? Jakie wrażenia? 
Odpowiedz
Moja ocena

Plusy:
- niezła jak za tą cenę jakość wykończenia
- przyjemna okolica, dużo zieleni
- deweloper wciąż buduje nowe bloki więc dbają o infrastrukturę, słyszałem że za darmo zrobili dodatkowy chodnik
- póki co brak poważnych problemów technicznych

Minusy:
- zdarzające się błędy na etapie projektowania, w tym jeden dość poważny. Mianowicie zrobili liczniki zużycia wody w pionie na klatce schodowej, a klatki są dość długie (kilkanaście metrów) Woda między licznikiem a kranami w mieszkaniu nie jest w obiegu i stygnie, czego efektem jest że za każdym razem gdy dłuższy czas nie używam ciepłej wody muszę czekać aż zleci ta woda która wystygła. Zajmuje to trochę czasu i płacę za tą wystygniętą wodę wodę jak za ciepłą. Jest to dość denerwujące.
- dość duża gęstość zabudowy ale w dzisiejszych czasach to norma

czynsz na poziomie 340zł za 50 metrowe mieszkanie ale to też zależy jak kto czego zużywa Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości